Confirmed Wrestling Contract Expiration Dates: WWE, NJPW, ROH, GFW, LU

Below is an ongoing resource list featuring confirmed contract expirations, reported by respected news outlets or the talent themselves. You can also find Fightful's constantly updated injury report at this link. 

WWE
Brock Lesnar
: After WrestleMania 34
Mauro Ranallo: June 2019
Daniel Bryan: September 2018
Paige: 2019
Big Show: February 2018

Recent departures: JBL, Austin Aries, Eva Marie

NJPW/ROH
Young Bucks:
Through 2018
Jim Ross: January 2018 (with AXS)
Jay Lethal: Through 2018
Kenny Omega: January 2018
Rocky Romero: January 2018
Flip Gordon: Spring 2018
Punishment Martinez: In extension talks

Recent departures: Kevin Kelly

Global Force Wrestling:
EC3-
Summer 2018
Moose- July 2020
Low Ki- October 2017 (no longer working with the company)

Recent departures: Davey Richards, Angelina Love, Matt Morgan, Low Ki, Tyrus, The Pope D'Angelo Dinero, Brandi Rhodes

Lucha Underground:
Prince Puma:
90 Days after Season 3 Lucha Underground finale.

If you have any information on confirmed contract end dates. Contact us and provide a link to the talent going on record about their status. 

Around The Web